108729

Priecīgi atgriežas no Priekules
04.11.2019


      Bauskas Mūzikas un mākslas skolas (BMMS) audzēkņi – vizuālās mākslas 7. konkursa “Priekules Ikars” laureāti - , kā arī bērnu vecāki un skolotājas 1.novembrī devās uz Priekuli. Viņi piedalījās konkursa uzvarētāju apbalvošanā. 

      Mūsu skolas dalībniekiem dažādās vecuma grupās tika piešķirtas piecas godalgas un divi atzinības raksti. Ļoti labi sasniegumi ir māsām Ezeriņām. Vidējā vecuma grupā Ance Ērika Ezeriņa ieguva pirmo vietu, bet viņas māsas Dārtas Elīzas Ezeriņas zīmējums atzīts par labāko vecākajā grupā.

      Pirmā vieta ir Grietai Jakubonei, otrā vieta ir Lērai Obolēvičai, trešā – Emīlijai Savčenko, bet Reinis Lukašēvics, Rūta Jansone un Elizabete Žizena saņēma atzinību. BMMS dalībniekus konkursam gatavoja skolotājas Aija Ušerovska, Olita Dzelzkalēja un Iveta Līdere. 

      Baušķenieki aplūkoja Priekules Mūzikas un mākslas skolu (MMS), konkursa “Priekules Ikars” dalībnieku zīmējumu izstādi, Priekules luterāņu baznīcu, piedalījās Tūrisma informācijas jaunā centra atklāšanā un noklausījās Priekules MMS audzēkņu koncertu. Pēcpusdienā bērni un pieaugušie apmeklēja radošo darbnīcu, kurā no ādas sloksnītēm katrs varēja izgatavot dekoratīvu aproci. 
      Vizuālās mākslas konkursa “Priekules Ikars” izstādē eksponētie darbi ļoti kvalitatīvi un daudzveidīgi, uzskata skolotāja Aija Ušerovska. Konkursa rīkotāji laureātiem uzdāvināja bukletus ar veiksmīgāko zīmējumu attēliem. Šogad konkursa tēma bija “Viduslaiki Latvijā un Priekulē”, kas bērniem šķita ļoti saistoša. 

      BMMS mākslas nodaļas audzēkņi ir piedalījušies arī iepriekšējos konkursos “Priekules Ikars” un saņēmuši godalgas.
 
      Atpakaļ
Kalendārs
<< Februāris 2020 >>
POTCPSSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829