107851

Pirmajā skolas pirmdienā noslēdz projektu
05.09.2019


      Bauskas Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļas 144 audzēkņiem 2.septembrī sākās jauns mācību gads. Pirmajā klasē šogad uzņemti 33 bērni, bet 6. izlaiduma klasē mācās 18 jaunieši. Jau nākamnedēļ darbu sāks vairākas sagatavošanas grupas, kā arī pieaugušo gleznošanas studija. 

      Mācību gada atklāšanas svētkos BMMS mākslas nodaļā notika biedrības “Bauskai un mūzikai” projekta “Pirmā pirmdiena” prezentācija. To finansiāli atbalstīja Bauskas novada dome. Skolas direktore Anita Velmunska informēja par projekta rezultātiem: izgatavoti četri baneri “Es sāku mācīties”, kas pirms jaunā mācību gada sākuma  tika izvietoti Dārza ielā pie BMMS mākslas nodaļas, Salātu un Dārza ielas stūrī, kā arī skolas abu nodaļu foajē, izdota krāsojamā grāmata bērniem “Instrumentu stāsti”, organizēts trio “Svīres” koncerts pirmajā skolas dienā. Trio sastāvā muzicēja  BMMS pūšaminstrumentu nodaļas pedagoģe Zane Jurēvica, kā arī profesionālas mūziķes  Santa Stalidzāne un Madara Behmane. 

      Direktore īpaši uzsvēra, ka projekts “Pirmā pirmdiena” šovasar īstenots pašu spēkiem, iesaistot abu nodaļu skolotājus, administrācijas darbiniekus un audzēkņus, kuri zīmēja mūzikas instrumentus. Īpašs paldies baušķeniekiem- banera dizaina skices autorei Ingunai Paeglei un drukātājam Jānim Katkevičam, kā arī to firmu speciālistiem, kuri maketēja un iespieda krāsojamo grāmatu paredzētajā termiņā. 

      Procesu koordinēja, mākslinieciskos un organizatoriskos jautājumus risināja BMMS direktores vietnieks Ainārs Pastors. Anita Velmunska pateicas par atsaucību, interesi un radošu pieeju visiem, kuri iesaistījās projekta īstenošanā, un novada domei, kas BMMS allaž sniedz nozīmīgu atbalstu. Sarīkojumā piedalījās Bauskas novada pašvaldības priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks un Izglītības nodaļas vadītāja Māra Bauvare. Viņi sveica audzēkņus, vecākus un pedagogus, akcentējot BMMS lomu pilsētas un novada kultūrvides attīstībā.  

      BMMS  mākslas nodaļas pirmklasnieki saņēma dāvanu– krāsojamo grāmatu “Instrumentu stāsti”. To pasniedza klases audzinātāja Signe Pansova. Mācību gada pirmajā dienā  BMMS grāmatu uzdāvināja arī visu Bauskas novada vispārizglītojošo skolu  1. klases audzēkņiem un, protams, BMMS mūzikas nodaļas 1. klases bērniem. 

      Šajā mācību gadā BMMS mākslas nodaļas sagatavošanas grupas vadīs jaunā skolotāja Agate Gūtmane. Viņa mācīs veidošanu arī pamatprogrammas klasēs. 
 
      Atpakaļ
Kalendārs
<< Februāris 2020 >>
POTCPSSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829