108549

Balvā saņem badmintona komplektus
22.10.2019


      Bauskas Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļas audzēknēm Rūtai Jansonei, Patrīcijai Lemeševskai, Renātei Bartkevičai un Samantai Viktorija Čikstei 16.oktobrī Bauskas pilī balvas pasniedza Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. 

      Meitenes piedalījās federācijas rīkotajā skolēnu zīmējumu konkursā „Notre Dame”, atainojot Parīzes Dievmātes katedrāles vēsturi, skulpturālās detaļas un citus simbolus. Konkurss tika izsludināts šī gada aprīlī pēc ugunsnelaimes Eiropas nozīmīgākajā katedrālē. Tā mērķis bija solidarizēties ar Francijas tautu un paust jaunās paaudzes attieksmi pret Eiropas kultūras vērtībām.

      Darbus konkursam iesniedza BMMS skolotājas Ivetas Līderes vairāki audzēkņi, bet žūrija visaugstāk novērtēja Samantas Viktorijas, Renātes, Patrīcijas un Rūtas zīmējumus. Notika divi balsojumi: viens - internetā, bet otrs Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā, iesaistot vērtēšanā arī "Yonex Latvia International" turnīra dalībniekus, trenerus un tiesnešus. 

      Kristians Rozenvalds informēja, ka viens no Zemgales Olimpiskā centra sešiem kortiem šovasar tika nosaukts „Notre Dame” vārdā, kur jūnijā tika eksponēti zīmējumu konkursa labākie darbi - arī BMMS četru audzēkņu zīmējumi. Rūta Jansone, Patrīcija Lemeševska, Renāte Bartkeviča un Samanta Viktorija Čikste saņēma Latvijas badmintona federācijas atzinības rakstus un katra vienu badmintona piederumu komplektu. 

      Šāda sociālā reklāma, manuprāt, ir labs sākums, kaut kam jaunam Latvijas, Eiropas un pasaules badmintonā. Tā ir iespēja arī jebkura cita sporta veida turnīram kā publiskam notikumam kļūt sociāli nozīmīgākam,” spriež Kristians Rozenvalds.
 
      Atpakaļ
Kalendārs
<< Februāris 2020 >>
POTCPSSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829